2020-2021

8 ore impar / 8 ore par - http://energ.pub.ro/fisiere/studenti/orar/oct%202020/ORAR_sem1_20_21_Energetica_an_III.pdf

# Grupa Laborator EE Săptămânile
1 2301a_HE (SGR 1) marți, 9-13, online / ELa224 (impar) 1,5,9,13
2 2301b_HE (SGR 2) marți, 9-13, online / ELa224 (par) 2,6,10,13
3 2302a_HE (SGR 1) marți, 9-13, online / ELa224 (impar) 3,7,11,14
4 2302b_HE (SGR 2) marți, 9-13, online / ELa224 (par) 4,8,12,14
5 2301a_TE (SGR 1) vineri, 9-13, online / ELa224 (impar) 1,5,9,13
6 2301b_TE (SGR 2) vineri, 9-13, online / ELa224 (par) 2,6,10,13
7 2302a_TE (SGR 1) vineri, 9-13, online / ELa224 (impar) 3,7,11,14
8 2302b_TE (SGR 2) vineri, 9-13, online / ELa224 (par) 4,8,12,14

Facultatea de Energetică Domeniul: Inginerie energetică Specializarea : Hidroenergetică Anul universitar 2020/2021 Anul III seria B Grupa 2301 HE

Nr.Crt. Nume și prenume
1 AMIHĂESEI I.M. Alexandru - Gabriel
2 ANTON A. Mihai - Cătălin
3 BĂDĂRĂU G. Eugen
4 BĂLESCU-ARION I. Rareş
5 BARBALATĂ G. Diana
6 BOSTAN Şt. Ştefan - Cătălin
7 BRATU M. Cătălina
8 BUCUR C.M. Florentina - Cătălina
9 CĂLINESCU D. Mihail - Răzvan
10 CĂPRAR M.S. Iulia - Izabela
11 CÂRSTOCEA I. Simona - Elena
12 CIUFU A. Vlad - Daniel
13 DOBRE A.C. Sebastian - Andrei
14 ENACHE I. Maricela
15 GHIORDUNESCU Gh. Ionuţ
16 GRAMA A. Alexandra - Mihaela Șef grupă
17 GUIU C. Miruna - Florentina
18 IORGU G. Cosmin
19 MĂGDĂLINA G. Denisa - Georgiana
20 RADU M.Şt. Alexandru
21 SPÎNU C. Alin - Georgian
22 STROE V. Adrian - Claudiu
23 ŢÎRDEA V. Raluca - Andreea

Facultatea de Energetică Domeniul: Inginerie energetică Specializarea : Hidroenergetică Anul universitar 2020/2021 Anul III seria B Grupa 2302HE

Nr.Crt. Nume și prenume
1 APOSTOL F. Radu
2 CĂRPUŞOR C.P. Tudor - Iulian
3 COMAN G. Valentin - Andrei
4 CRISTESCU L. Alexandra
5 FILIP M. Ion - Iulian
6 GOJGOREA C.G. Dumitru - Valentin
7 HRISTU D. George
8 MUSTAŢĂ I. Marian - Sebastian
9 NEDELEA D. Flavius - Mihai
10 NIŢĂ C. Ştefan
11 NUICĂ I. Denis - Sebastian
12 POPA Gh. Lorena - Georgiana Șef grupă
13 PREDA B. Elena - Cătălina
14 RALEA F. Alexandru - Daniel
15 ROMANIUC D.G. Adrian - Cosmin
16 RUCSĂNDOIU I.V. Marius - Andrei
17 STELEA V. Bogdan - Valentin
18 STROILESCU I.C. Adrian - Ion
19 TEODORESCU E. Radu
20 ŢIBRIAN M. Florin - Alexandru
21 TRAŞCĂ N. Carmen - Iulia
22 TUDOSĂ V. Silviu - Lucian
23 VISILEAN D. Marius - Cristian

Facultatea de Energetică Domeniul: Inginerie energetică Specializarea : Termoenergetică Anul universitar 2020/2021 Anul III seria A Grupa 2301 TE

Nr.Crt. Nume și prenume
1 ALEXANDRU G. Ştefan - Andrei
2 ANDREI I.C. Sebastian
3 ANTON M.S. Sebastian - Gabriel
4 BĂRBULICEANU I. Iuliana - Elena
5 BLIDARU C. Alexandru - Cristian
6 BONŢOIU C. Lucian - Constantin
7 BORŢOGAN G. Vlad - Ionuţ
8 CEARĂ G. Andrei Șef grupă
9 CHIREA S. Adrian
10 CÎMPEANU D.D. Darius - Florin
11 CIOMAGA F. Vlad - Andrei
12 DECIU P.F. Robert - Marian
13 DINCĂ N. Dan - Antonio
14 DOBROTĂ I. Silviu
15 DOCIU P. Andrei - Sebastian
16 DRAGNE N. Alexandru - Mihai
17 EFTEMIE M. Eduard - Cristian
18 ENE M.P. Cristian - Felician
19 FILCIU V. Octavian - Tiberius
20 GIOVLAN D.Al. Marian - Alexandru
21 GLIJIN B.S. Andrei
22 GLOGOJEANU-BOIA B. Adrian
23 HUŢU M.L. Lorenzo-Rafael-Teodor
24 IONESCU V. Mariana - Cristiana
25 ȘTEFAN V. Robert - Emanuel
26 VLAD A. Gabriel - Flavius

Facultatea de Energetică Domeniul: Inginerie energetică Specializarea : Termoenergetică Anul universitar 2020/2021 Anul III seria A Grupa 2302 TE

Nr.Crt. Nume și prenume
1 COVRIG A. Vlad - Ştefan
2 IVARLAC I. Dumitru
3 IVĂNESCU V.N. Alexandra - Georgiana
4 LEGRADE V. Mihai
5 MATEI T. Cristina - Elena
6 MIHALACHE Al. Florin - Georgian
7 NEAMŢU D.D. Bogdan - Andrei
8 NICOARE I. Felix - Costin
9 OPRINOIU Gh.M. Alexandru - Constantin
10 PETRE M.V. Alexandru - Marian Șef grupă
11 POPA M. George - Mihai
12 POPESCU I.D. Ion - Adrian
13 POPESCU R.C.S. Gheorghe - Carol
14 POPOVICI I. Andreea
15 RADU F. Cosmin - Ionuţ
16 RĂCHINOIU Gh. Iulian
17 RĂDULESCU D. Andrei - Sorin
18 RĂDULESCU G. Valentina
19 SIN N. Georgiana
20 STELIAN E. Alexandru - Constantin
21 TĂNASE M. Răzvan - Gabriel
22 TUDOR R. George
23 UŢOIU I.E. Claudiu - Veronel
24 VIȘAN E.M. Mihai - Eugeniu
25 ZAHARIA M. Tiberiu - Alexandru
  • studenti/2020-2021.txt
  • Ultima modificare: 2020/10/07 12:51
  • de către chiuta